طراحی سایت
DnnForge - NewsArticles
11
چکیده:   کارگاه احیاء قلبی – ریوی بزرگسالان در تاریخ 3/11/94 از ساعت 9 الی 11:30 صبح در محل سالن آمفی تئاتر شهدای جامعه پزشکی معاونت آموزشی دانشگاه با ارائه و سخنرانی جناب آقای دکتر پیمان متخصص بیهوشی و با شرکت دانشجویان کارشناسیپرستاری و مامایی در عرصه برگزار گردید.
27
چکیده:   جلسه هم اندیشی اعضای کمیته برگزاری امتحانات از ساعت 12 الی 14 در مورخ 21/10/94 در محل دفتر ریاست دانشکده پرستاری و مامایی و با حضور ریاست محترم دانشکده ، معاون محترم آموزشی و پژوهشی و سایر اعضای کمیته برگزار گردید. در این جلسه قوانین و مقرارت مربوط به امتحانات توسط معاون آموزشی دانشکده و مسئول کمیته امتحانات تبیین گردید و اعضا در جهت ... ادامه »
27
چکیده:   کارگاه زایمان فیزیولوژیک در تاریخ 16/10/94 در محل سالن کنفرانس ستاد دانشگاه با تلاش امور مامایی دانشگاه و با همکاری و ارائه گروه مامایی دانشکده پرستاری و مامایی برگزار گردید . در این کارگاه ماماهای شاغل در زایشگاه ها و مراکز بهداشتی درمانی سطح استان حضور فعال داشتند.
27
چکیده:   کارگاهی با عنوان " مهارت های ارتباطی " ویژه دانشجویان ترم اول کارشناسی پرستاری در تاریخ 15/10/94 با همکاری دانشجویان کارشناسی ارشد پرستاری گرایش داخلی  -  جراحی و با نظارت جناب اقای فریدون صابری نژاد و سرکار خانم دکتر ساناز اعظمی در محل کلاس 8 دانشکده پرستاری برگزار گردید .
27
چکیده:   دانشجویان ترم 7 کارشناسی پرستاری سمیناری با عنوان " فشار خون " به زبان انگلیسی ارائه نمودند، این سمینار در تاریخ 7/10/94 در نوبت عصر در محل سالن کنفرانس بیمارستان شهید مصطفی خمینی با نظارت سرکار خانم دکتر ساناز اعظمی و جناب آقای فریدون صابری نژاد برگزار گردید.
23
چکیده: به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند از روز شنبه مورخ 26/10/94 همراه داشتن هرگونه وسیله مانند کیف،موبایل و.... در محل کلاس های برگزاری امتحانات ممنوع بوده و به منزله تقلب محسوب می گردد. درصورت همراه داشتن وسایل شخصی به قسمت امانات آقای مرادی واقع درطبقه پایین قسمت اداری دانشکده مراجعه و وسایل خود را تحویل نمایند.
07
چکیده:   سمینار دانشجویی با عنوان " اختلالات فشار خون در بارداری " در مورخ 2/10/94 به همت گروه مامایی و با نظارت معاون گروه سرکار خانم ذلیخا کرم اللهی جهت دانشجویان کارشناسی پیوسته مامایی در عرصه در محل سالن دفتر توسعه برگزار گردید.
07
چکیده:   کارگاهی با عنوان " نسخه نویسی در مامایی" در مورخ 25/9/94 به همت و نظارت گروه مامایی و با تدریس سرکار خانم دکتر مریم عزیزپور جهت دانشجویانکارشناسی مامایی در عرصه در محل سالن توسعه  برگزار گردید.
07
چکیده:   بحث گروهی متمرکز (FGD) در خصوص ساختارها و سیستم های مراقبت سالمندی با حضور دانشجویان کارشناسی ارشد پرستاری سالمندی ورودی مهر 93 و با نظارت جناب آقای دکتر آرمان آزادی، سرکار خانم دکتر ساناز اعظمی و سرکار خانم سارا محمدنژاد در تاریخ 24/9/94 در محل سالن کنفرانس دفتر توسعه برگزار گردید.
07
چکیده:   کارگاه ایمنی بیمار در تاریخ 23/9/94 به همت گروه پرستاری و با نظارت سرکار خانم دکتر شوهانی از ساعت 16 الی 18 در محل کلاس درس 8 دانشکده پرستاری و مامایی جهت دانشجویان ترم سوم پرستاری و ترم اول کارشناسی ارشد پرستاری برگزار گردید.
07
چکیده:   سمینار دانشجویی با عنوان " خونریزی های زایمانی " در روز چهارشنبه مورخ 18/9/94 به همت گروه مامایی و با نظارتمدیر و معاون گروه مامایی جهت دانشجویان کارشناسی پیوسته مامایی در عرصه، در محل کلاس های عمومیدانشکده برگزار گردید. ­
09
چکیده:   در روز سه شنبه مورخ 3/9/94 کارگاهی با عنوان " مهارت های زندگی ( مهارت های بین فردی،ارتباط موثر و رفتار جراتمندانه ) " ، به همت واحد استاد مشاور دانشکده پرستاری و مامایی و با هماهنگی واحد مشاوره دانشگاه برگزار گردید . این کارگاه جهت دانشجویان پرستاری و مامایی و فوریت های پزشکی با نظارت جناب آقای فریدون صابری نژاد در محل سالن کنفرانس بیمارست... ادامه »
09
چکیده:   در روز سه شنبه مورخ 3/9/94 کارگاه EndNote  جهت دانشجویان کارشناسی ارشد پرستاری ورودی مهر 93 برگزار گردید. در این کارگاه که به همت دانشکده پرستاری و مامایی و در محل سایت دانشکده برگزار گردید، جناب آقای دکتر آرمان آزادی و سرکار خانم دکتر ساناز اعظمی در این خصوص به ارائه مطلب پرداختند.
02
چکیده: در راستای ارتقاء سطح علمی دانشجویان، در تاریخ 26/8/94 دانشجویان ترم 6 پرستاری از مرکز آینه در آینه و مرکز روانی بیماران مزمن شمیم کوثر در قالب اردوی علمی بازدید نمودند .
02
چکیده: به همت واحد استاد مشاور دانشکده پرستاری و مامایی در روز دوشنبه مورخ 25/8/94 همایشی تحت عنوان " حجاب و عفاف و آسیب های اجتماعی ناشی از ماهواره "  با حضور کلیه دانشجویان پرستاری، مامایی و فوریت های پزشکی در محل سالن شهدای جامعه پزشکی معاونت آموزشی برگزار گردید. در این همایش دو نفر از اساتید حوزه و دانشگاه، جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا عو... ادامه »
صفحه 39 از 47ابتدا   قبلی   34  35  36  37  38  [39]  40  41  42  43  بعدی   انتها   
جستجو