طراحی سایت
DnnForge - NewsArticles
19
چکیده: به اطلاع می رساند کارگاه " ارتباط با مدد جو و خانواده" روز چهارشنبه 23/7/93 از ساعت 8  تا 12 توسط گروه پرستاری در سالن دفتر توسعه دانشگاه علوم پزشکی ایلام واقع در بانگنجاب برگزار می شود. این کارگاه مطابق با سرفصل مقطع کارشناسی رشته پرستاری بوده و شرکت در آن الزامی است.
08
چکیده: دانشجویان شرکت کننده در آزمون آسکی مورخ 31/6/93  ،جهت اطلاع از نتایج آزمون  فوق به گروه مامایی مراجعه نمایند. همچنین نفرات برتر این آزمون به ترتیب زیر اعلام می شود: 1-خانم الهه بروشک 2-خانم سکینه ولیان 3-خانم فرزانه  مدی  
06
چکیده: پنجمین جلسه استاد مشاور در تاریخ 1/7/93 ساعت 13-11:30 با حضور اساتید مشاور در دفتر ریاست دانشکده برگزار شد. در این جلسه پس از شرح خلاصه ای از اهداف و وظایف استاد مشاور توسط مسئول استادان مشاور دانشکده و تآکید بر نظارت مستمر بر وضعیت تحصیلی دانشجویان، اساتید محترم مشاور در خصوص مشکلات و موانع موجود در این زمینه و ارائه راهکار های مناسب به ... ادامه »
06
چکیده:  در تاریخ 31/6/93 ساعت 8 الی 13، چهارمین دوره آزمون آسکی در گروه مامائی با نظارت اعضاء محترم گروه برگزار شد. دراین آزمون که در مرکز مهارت های بالینی انجام شد، دانشجویان کارشناسی پیوسته وناپیوسته مامائی پره عرصه حضور داشتند.   
01
چکیده: در تاریخ 31/6/1393جلسه تجدید نظر و اصلاح لاگ بوک مهارت ها و فعالیت های بالینی پرستاری، با حضور مربیان بالینی گروه پرستاری در دفتر ریاست دانشکده برگزار شد. در این جلسه مقرر شد تا اواسط مهرماه، لاگ بوک مذکور بر اساس سرفصل جدید کارشناسی پرستاری (مصوب اردیبهشت 1393) در قالب دفترچه ثبت مهارت های بالینی پرستاری تدوین شود، تا اواخر مهرماه به چاپ رسیده و د... ادامه »
01
چکیده: در تاریخ 30/6/93 جلسه توجیهی دانشجویان پرستاری ترم 7 پرستاری در دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد. در این جلسه در خصوص قوانین و مقررات کارآموزی عرصه، رعایت اخلاق حرفه ای و  نیز وظایف و تکالیف آموزشی، توضیحات مبسوطی به دانشجویان ارائه شد. همچنین فهرست برنامه سمینار دانشجویی «CPR در نوزادان، کودکان و بزرگسالان» اعلام گردید. این سمینار در اوایل ... ادامه »
31
چکیده: در تاریخ 29/6/93 ساعت 13-11:30 جلسه ای با حضور مدیر گروه، اساتید و مربیان گروه مامایی در دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد. دراین جلسه با توجه به فرا رسیدن سال تحصیلی جدید بر رعایت انضباط ومقررات آموزشی تأکید شد. همچنین در این جلسه اعضاء گروه مامایی در مور پاره ای از مشکلات آموزشی بالینی گروه مامایی به بحث و تبادل نظر پرداخته و راهکار هایی را ارائ... ادامه »
05
چکیده:  قابل توجه دانشجویان کارشناسی پیوسته مامایی ورودی 90 و کارشناسی ناپیوسته مامایی ورودی 91 ، آزمون آسکی در تاریخ 31/6/93 از ساعت 8 صبح در محل سالن مهارت های بالینی برگزار خواهد شد. به همراه داشتن روپوش سفید الزامی می باشد. منابع: بارداری و زایمان، بهداشت مادر و کودک و تنظیم خانواده، بیماری های زنان، بیماری های نوزادان
31
چکیده:  تاریخ 24/3/1393 جلسه ای در دفتر ریاست دانشکده پرستاری و مامایی با حضور ریاست محترم دانشکده، معاون آموزشی و پژوهشی و اعضاء هیئت علمی در خصوص بازخورد نتایج ارزیابی طرح دوره و درس اساتید در نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92 برگزار شد. در این جلسه فرم های مذکور مورد ارزیابی قرار گرفتند و توسط اعضاء راه حل هایی جهت بهبود عملکرد ... ادامه »
31
چکیده: در تاریخ 24/3/1393 جلسه ای با عنوان بررسی علل افت تحصیلی دانشجویان با حضور ریاست محترم دانشکده پرستاری و مامایی، معاون آموزشی و پژوهشی، استاد مشاور دانشکده و اعضاء هیئت علمی دانشکده در دفتر ریاست دانشکده برگزارشد. در این جلسه میزان افت تحصیلی یک گروه از دانشجویان با حضور استاد مشاور گروه مربوطه و بیان علل احتمالی و گزارش عملکرد استاد مشاور در این خ... ادامه »
30
چکیده: در تاریخ 24/2/93از ساعت 12-8از طرف کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پرستاری-مامایی کارگاه SPSSبا سخنرانی استاد مربوطه سرکار خانم دکتر اعظمی جهت آموزش دانشجویان دانشکده پرستاری-مامایی برگزار شد  
30
چکیده: در تاریخ 15/2/93جلسه ای با حضور مدیریت محترم امور پژوهشی دانشگاه، اعضای محترم هیئت علمی و کارشناسان پژوهش وIT  در دفتر ریاست دانشکده پرستاری مامایی برگزار شد. مدیریت محترم امور پژوهشی دانشگاه به بیان انتظارات خود از دانشکده طبق تفاهم نامه وزارت خانه پرداخت.ایشان بر لزوم توجه هر چه بیشتر به جنبه کیفی امور پژوهشی و معطوف کردن عنا... ادامه »
29
چکیده: اطلاعیه   به اطلاع  کلیه همكاران محترم و دانشجويان عزيز می رساند که كنفرانس علمي يكروزه اي با عنوان " تازه های مراقبت از زخم وروش پانسمان" در تاریخ شنبه 10/3/1393 در سالن دفتر توسعه آموزش برگزار می شود، لذا خواهشمند است در صورت تمایل در سایت سامانه جامع آموزش مداوم (www.ircme.ir) ثبت نام نمایید وبا توجه به دستور مدیریت آموزش مداوم دانشگا... ادامه »
29
چکیده: به اطلاع کلیه دانشجویان پرستاری کارآموزی در عرصه می رساند که سمینار دانشجویی تحت عنوان "تکنیک های عملی در طب داخلی" در روز یکشنبه تاریخ 18/3/93 در سالن آمفی تئاتر حوزه معاونت آموزشی برگزار می گردد.
28
چکیده: این بازدید علمی یکروزه در تاریخ 30/1/93 با حضور 40 نفر از دانشجویان پرستاری ترم ششم و با حضور «جناب آقای صابری نژاد» مربی محترم دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایلام انجام شد. هدف از این بازدید، آشنایی بیشتر دانشجویان پرستاری با اختلالات مزمن روانی و گام های ترک اعتیاد بود. از همکاری مسئولین محترم مراکز اختلالات مزمن روانی «جناب آقای کس... ادامه »
صفحه 40 از 44ابتدا   قبلی   35  36  37  38  39  [40]  41  42  43  44  بعدی   انتها   
جستجو