طراحی سایت
DnnForge - NewsArticles
29
چکیده: به اطلاع کلیه دانشجویان پرستاری کارآموزی در عرصه می رساند که سمینار دانشجویی تحت عنوان "تکنیک های عملی در طب داخلی" در روز یکشنبه تاریخ 18/3/93 در سالن آمفی تئاتر حوزه معاونت آموزشی برگزار می گردد.
28
چکیده: این بازدید علمی یکروزه در تاریخ 30/1/93 با حضور 40 نفر از دانشجویان پرستاری ترم ششم و با حضور «جناب آقای صابری نژاد» مربی محترم دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایلام انجام شد. هدف از این بازدید، آشنایی بیشتر دانشجویان پرستاری با اختلالات مزمن روانی و گام های ترک اعتیاد بود. از همکاری مسئولین محترم مراکز اختلالات مزمن روانی «جناب آقای کس... ادامه »
28
چکیده: در تاریخ 21/2/93 ساعت 12-9 ، کارگاهی با عنوان نسخه نویسی در مامایی در محل سالنمرکز توسعه دانشگاه، جهت دانشجویان مامایی دانشکده پرستاری و مامایی برگزار شد. دراین کارگاه که با سخنرانی خانم ها دکتر بشیری، بلوچ زاده و فتاحیان از معاونت غذا ودارو صورت گرفت، تعداد زیادی از دانشجویان مامایی حضور داشتند.
28
چکیده: در تاریخ  27/2/93 کارگاهی یک روزه با عنوان اورژانس های مامایی در محل سالن مرکز توسعهمعاونت آموزشی دانشگاه برگزار گردید. در این کارگاه که کارکنان مامایی سطح استان و دانشجویان مامایی حضور داشتند، اساتید گروه مامایی خانم ها: طاهری، سهرابی، جعفرپور، اکبری، کرم الهی و رضایی مباحثی با عناوین دیستوشی ها،خونریزی های زایمانی و...ارائه دادند.
17
چکیده: در تاریخ 10/2/1393 سومین جلسه مسئولین دانشکده پرستاری و مامائی با نمایندگان دانشجویان پرستاری و مامائی در دفتر ریاست دانشکده تشکیل گردید. در این جلسه نمایندگان دانشجویان دانشکده پرستاری و مامایی به ترتیب در خصوص مشکلات و موضوعات مختلف آموزش نظری و بالینی را مطرح نمودند. درادامه آقای دکتر مظفری ریاست محترم دانشکده و سرکار خ... ادامه »
13
چکیده: در تاریخ 10/2/93از ساعت 18-14 از طرف کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده پرستاری – مامایی کارگاه مقاله نویسی با سخنرانی استاد مربوطه سرکار خانم دکتر اعظمی جهت دانشجویان دانشکده پرستاری – مامایی برگزار شد.   هدف از این کارگاه آشنایی دانشجویان با اصول مقاله نویسی بود.    
13
چکیده: در تاریخ  سه شنبه 9/2/1393ساعت 12-9 در سالن مرکز توسعه دانشگاه سمینار دانشجویی تحت عنوان اختلالات فشارخون در بارداری وزایمان توسط دانشجویان عرصه مامایی و با نظارت اساتید ومربیان گروه مامایی برگزار گردید.
13
چکیده: این بازدید علمی یکروزه در تاریخ 7/2/93 با حضور 25 نفر از دانشجویان در عرصه پرستاری ترم 7 و با حضور جناب آقای دکتر آزادی و جناب آقای منصوری از اعضای محترم هیأت علمی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایلام انجام شد. هدف از این بازدید، آشنایی دانشجویان پرستاری عرصه با فعالیت های مرکز بهداشتی درمانی روستایی و خانه بهداشت بود. از همکاری معاونت... ادامه »
06
چکیده: در راستای همکاری جامعه علمی مامایی کشور با وزارت آموزش و پرورش وبه منظور تحقق اهداف هفته سلامت، در روزهای صبح دوشنبه 1/2/93 و چهارشنبه 3/2/93، دانشجویان مامایی به همراه مربیان خود در تعدادی از مدارس دخترانه شهر ایلام حضور یافته وبه ارائه برنامه های آموزشی و مشاوره حضوری به دختران نوجوان پرداختند.
20
چکیده: نفرات برتر آزمون آسکی گروه پرستاری در نیمسال دوم 92-93 به ترتیب زیر اعلام می شود: 1- میلاد باقری 2- نادیا محمدی مهکی 3- سمیره نوری و فاطمه نادری زرنه
24
چکیده: در تاریخ 17/12/92 جلسه مسئولین دانشکده با مربیان حق التدریس از ساعت 11:30 الی 13:30 با حضور ریاست و معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده، مدیران و معاونان آموزشی دو گروه تشکیل شد. در این جلسه ابتدا معاون محترم آموزشی و پژوهشی دانشکده از زحمات مربیان حق التدریس به خاطر همکاری در امر آموزش بالینی دانشجویان تشکر نمودند و در ادامه مدیران گروه در خصوص بایدها ... ادامه »
24
چکیده: در تاریخ 13/12/92 جلسه مشترک مسئولین دانشکده پرستاری و مامائی با مسئولین پرستاری بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) شهر ایلام برگزار گردید. در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر ریاست محترم دانشکده و معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده از همکاران مشمولین بخش ها با مربیان و دانشجویان در بیمارستان بر ادامه همکاری ایشان تاکید نمودند. در ادامه در خصوص مشکلات بخش بالین، ... ادامه »
24
چکیده: در تاریخ 11/12/92 دومین جلسه مسئولین دانشکده پرستاری و مامائی با نمایندگان دانشجویان پرستاری و مامائی در دفتر ریاست دانشکده تشکیل گردید. در این جلسه نمایندگان دانشجویان به ترتییب در خصوص مشکلات و موضوعات آموزش نظری و بالینی را مطرح نمودند. درادامه سرکار خانم سهرابی معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده در پاسخ به موضوعات مطرح شده مطالبی را بیان کردند
10
چکیده: چهارمین جلسه استاد مشاور در سال 92 در تاریخ 4/12/92 ساعت 13:30-11:30 با حضور اساتید مشاور در دفتر ریاست دانشکده برگزار شد. در این جلسه اعضاء در زمینه کاهش موانع موجود در ارتباط با مشاوره دانشجویی و ارائه راهکارهای مناسب جهت اجرای بهتر برنامه های استاد مشاور به بحث و تبادل نظر پرداختند.
07
چکیده: در تاریخ 21/11/92 ساعت 8 الی 13، دومین دوره آزمون آسکی در گروه پرستاری برگزار شد. این آزمون که در مرکز مهارت های بالینی انجام شد، دانشجویان کارشناسی پیوسته پرستاری پره عرصه حضور داشتند.            
صفحه 44 از 47ابتدا   قبلی   38  39  40  41  42  43  [44]  45  46  47  بعدی   انتها   
جستجو