طراحی سایت
DnnForge - NewsArticles
14
چکیده: در تاریخ 12/12/1391 جلسه معاون محترم تحقیقات و فنآوری دانشگاه با حضور مسئولین و اساتید دانشکده پرستاری و مامائی در دفتر ریاست دانشکده برگزار گردید. در این جلسه معاون تحقیقات و فنآوری در جریان آخرین پیشرفت های پژوهشی دانشکده قرار گرفتند و در مورد برخی از مسائل مهم پژوهشی بحث و تبادل نظر گردید. ادامه »
02
چکیده: اولین آزمون ورود به عرصه ی مامائی دانشکده پرستاری و مامائی با شرکت دانشجویان کارشناسی پیوسته مامائی با استفاده از آزمون OSCE در تاریخ 30/11/91 در مرکز مهارت های بالینی معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایلام توسط اعضای گروه مامائی و با همکاری کمیته ارزشیابی بالینی برگزار گردید. ادامه »
18
چکیده: سمیناری تحت عنوان مهارت های توسط دانشکده پرستاری و مامائی در تاریخ 14/9/91 برگزار گردید، در این سمینار مباحث مربوط به مبانی ارتباط در اسلام، مبانی جامعه شناختی ارتباط و ارتباط از دیدگاه حرفه ای پزشکی توسط اساتید برجسته دانشگاه های استان ارائه شد.
14
چکیده: کارگاه بیماری های پستان در تاریخ 8/9/91 توسط اعضاء هیئت علمی گروه مامایی جهت پرستاران و ماماهای سطح استان در محل آمفی تئاتر بسیج جامعه پزشکی برگزار گردید. مباحث ذکر شده شامل اپیدمیولوژی و غربالگری کانسر پستان، اناتومی پستان ، علایم شایع بیماریهای پستان و نحوه درمان انها، مشاوره، نحوه معاینه فیزیکی، روش های تصویربرداری و بیوپسی در سرطان پستان بود.
23
چکیده:   در تاريخ   23/8/91  ، معاون محترم تحقيقات وفناوري دانشگاه از دانشكده پرستاري و مامايي بازديد و طي نشستي با اعضاي محترم هيئت علمي و همكاران دانشكده مسائل پژوهشي دانشكده از جمله نكاتي در خصوص علم سنجي اعضاي هيئت علمي و نحوه ي امتياز دهي ، تغيير فرمت سايت دانشكده پرستاري و مامايي و...  را مورد بررسي قرار دادند و تصميماتي در... ادامه »
01
چکیده: در تاریخ 1/8/91 دومین جلسه کمیته علمی آزمون اسکی با حضور کلیه اعضاء کمیته در دفتر ریاست دانشکده پرستاری و مامائی برگزار گردید.
01
چکیده: در راستای پویاسازی فعالیت های مشاوره دانشجویی جلسه همفکری اساتید مشاور در تاریخ 30/7/91 در دانشکده پرستاری و مامائی تشکیل و اعضاء به تبادل نظر پرداخته و تصمیماتی را در این خصوص اخذ نمودند.
22
مراسم تشییع پیکرهای پاک شهدای گمنام
چکیده: مراسم تشییع پیکرهای پاک شهدای گمنام روز سه شنبه مورخ 25/7/91 ساعت 10 صبح از دانشگاه علوم پزشکی ایلام به سمت دانشگاه ایلام برگزار می شود . از کلیه همکاران ، اساتید و دانشجویان محترم دعوت می شود الزاما با حضور پرشور خود در این مراسم معنوی و روحانی شرکت نمایند.             ... ادامه »
19
چکیده: در تاريخ  18/7/91 ، معاون محترم تحقيقات وفناوري دانشگاه به همراه كارشناسان واحد  IT ،  علم سنجي و اداره طرح هاي تحقيقاتي از دانشكده پرستاري و مامايي بازديد و طي نشستي با اعضاء هيات علمي دانشكده مسائل پژوهشي دانشكده را مورد بررسي قرار دادند در اين جلسه دكتر طاهري از زحمات رياست دانشكده و معاون محترم ايشان و تلاش هايي كه در جهت ار... ادامه »
19
چکیده:   کارگاه آموزشی ارزشیابی بالینی به روش OSCE در تاریخ 3/7/91 در محل سالن مرکز توسعه آموزش با حضور خانم دیرکوند ریاست دانشکده و آقای دکتر مظفری معاون آموزشی پژوهشی دانشکده و هم چنین اعضای کمیته ارزشیابی بالینی برگزار گردید. طی این کارگاه آموزشی الزامات و روش کار ، چگونگی طراحی ایستگاه ها و هم چنین برنامه ریزی در جهت عملیاتی کردن ارزشیابی بالینی... ادامه »
07
برگزاری کارگاه روش تحقیق کیفی (اتنوگرافی) در تاریخ 18/4/91
چکیده: کارگاه روش تحقیق کیفی (اتنوگرافی) با حضور جمعی از اساتید دانشکده های پرستاری و مامائی و بهداشت در محل دانشکده پرستاری و مامائی در تاریخ 18/4/91 برگزار شد. در این کارگاه که توسط آقای دکتر مصیب مظفری استادیار دانشکده پرستاری مامائی برگزار شد، مبانی تحقیقات کیفی، روش های جمع آوری و تحلیل داده ها و نیز مبانی نگارش طرح تحقیق کیفی مورد بحث قرار گرف... ادامه »
07
برگزاری كارگاه احياء قلبي ريوي پيشرفته در تاریخ 4/4/91
چکیده: در راستاي افزايش مهارت باليني همكاران گروه پزشكي، كارگاه احياء قلبي ريوي پيشرفته از طرف اين دانشكده و توسط آقاي دكتر خليقي متخصص بيهوشي و استاديار دانشگاه علوم پزشكي ايلام در تاریخ 4/4/91برگزار گرديد. اين كارگاه داراي 10 امتياز بوده و تعدادي از همكاران دانشگاه هاي همجوار نيز در آن شركت كردند.
07
اردوی علمی دانشجویان در عرصه مامایی از از بیمارستان زنان فاطمیه شهر همدان
چکیده: در راستای کارآموزی در عرصه،  دانشجویان در عرصه مامایی(21 نفر) با شرکت در اردوی علمی سه روزه در تاریخ 8/3/91 لغایت 10/3/91 از بیمارستان زنان فاطمیه شهر همدان از بخشهای زایشگاه، High Risk pregnancy، ناباروری، رادیولوژی و کلینیک زنان بازدید کردند. خانم سهرابی و خانم چهره از اعضای هیئت علمی دانشکده پرستاری و مامایی در این بازدید حضور داش... ادامه »
07
برگزاری کارگاه نسخه نویسی در تاریخ 4/3/91
چکیده:   کارگاه نسخه نویسی جهت دانشجویان در عرصه دو  مامایی و ناپیوسته ترم 3 مامایی با سخنرانی دکتر حسین شریفی در تاریخ 4/3/1391 در محل سالن مرکز توسعه تشکیل شد.  
01
برگزاری سمینار دانشجویی با عنوان اصول رضایت بیمار در تاریخ 27/2/91
چکیده: سمینار دانشجویی با عنوان اصول رضایت بیمار توسط دانشجویان پرستاری ترم آخر و با نظارت آقای دکتر مظفری در تاریخ 27/2/91 برگزار گردید.
صفحه 47 از 47ابتدا   قبلی   38  39  40  41  42  43  44  45  46  [47]  بعدی   انتها   
جستجو